Дистанційне навчання

У КЗО «Гімназія №3» ДМР реалізується інституційна та індивідуальна (педагогічний патронаж) форми здобуття освіти. Це регламентовано Положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом МОН від 23.04.2019 № 536.  Відповідно до Закону про освіту, ст.8, п.4,  дистанційна форма здобуття освіти - це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Згідно  Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 08 вересня 2020 року № 1115, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224, в рамках організації дистанційного навчання може здійснюватися забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти за дистанційною формою (як окремою формою здобуття освіти) а також використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття повної загальної середньої освіти за різними формами (у тому числі очною (денною) та педагогічним патронажем), як під час карантину так і під час інших надзвичайних обставин.

Педагогічною радою гімназії вже кілька років поспіль запроваджується використання технологій дистанційного навчання, що застосовується для вивчення окремих тем навчального предмету, проведення окремих навчальних занять тощо (змішана форма навчання). Здобуття освіти за дистанційною формою як  окремою формою здобуття освіти в закладі не проводиться.

Ще у серпні 2020 року наші фахівці-педагоги пройшли навчання на базі Академії цифрової освіти по розгортанню у закладі корпоративного середовища G Suite, яке дає можливість захищеного режиму роботи всіх учасників освітнього процесу під час ДН. Це середовище ми успішно розгорнули та з 2020 року використовуємо в нашій гімназії.

Кожного навчального року неодноразово проводяться майстер-класи для вчителів а також навчання учнів використанню корпоративного середовища.

Всі здобувачі освіти  інформуються про алгоритм впровадження освітньої діяльності під час навчання з елементами дистанційного через офіційний сайт гімназії, офіційну сторінку Фейсбуку гімназії №3 а також через google-класи. Окремо створюється розклад уроків як загальний, так і для проведення синхронних уроків, при цьому згідно нормативних документів (Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти) не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Увага батькам!

Вчителі гімназії з перших днів карантину організують дистанційне навчання через сервіс Google-клас.
Кожен учень має доступ до дистанційних курсів, отримує завдання, допоміжні матеріали.

Модераторами дистанційних уроків для здобувачів освіти гімназії №3 виступають класні керівники. Якщо виникають питання щодо коду доступу, ресурсу, платформи того чи іншого завдання/уроку/предмету, їх можна оперативно вирішити безпосередньо під час спілкування з класними керівниками через визначений на батьківських зборах кожного класу канал зворотного зв"язку (viber, Skype, Telegram, Facebook, email тощо). Розклад дистанційних уроків такий, як і розклад очних уроків, розклад можна подивитись тут. Просимо всіх здобувачів освіти та вчителів дотримуватися визначеного розкладу!

Не забуваємо про безпечний Інтернет! Саме тому коди доступу та поштові скриньки, а також телефони педагогічних працівників не виставляються публічно на цьому сайті.

Нагадуємо класних керівників класів:

1-а

Мацуєва Світлана Вікторівна

7-в

Параскевич Інна Володимирівна

Уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl

Нагадуємо, що "Школаonline" (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs

Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50

Відеоуроки ви зможете переглянути у зручний для вас час на YouTube, а наше найголовніше завдання – забезпечити учнів можливістю отримувати знання.

Дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові!

Каталог курсів

Сhemistry
Хімія. 9 клас Тема 2. Хімічні реакції.
Частин: 10

Стеблич Галина Федорівна, вчитель хімії КЗО "Гімназія № 3" м. Дніпропетровськ

Lection number Лекцій (10)
Tasks number Завдань (9)

Хімія. 7 клас. Вступ.
Частин: 3

Стеблич Галина Федорівна, вчитель хімії КЗО "Гімназія № 3" ДМР

Tasks number Завдань (3)

Частин: 10

Формування основних хімічних понять: атом, молекула, йон, хімічний елемент, хімічна формула, валентність, прості і складні речовини.

Lection number Лекцій (10)
Tasks number Завдань (16)

Miscellaneous
Хімія. 8 клас. Повторення.
Безкоштовний

Повторення основних питань курсу хімії 7 класу.

Tasks number Завдань (4)

Miscellaneous
Хімія. 9 клас. Повторення.
Безкоштовний

Повторення основних питань курсу хімії 8 класу.

Tasks number Завдань (2)

Частин: 1

Ознайомлення з призначенням та основними прийомами роботи з відеоредактором Windows Movie Maker та створення потокової презентації засобами Power Point

Lection number Лекцій (2)