21 лют. 2022

Змагання пам'яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні в нашій гімназії пройшло триборство з вогневої підготовки серед учнів випускних класів, яке було присвячене пам'яті Героїв Небесної сотні.
16 лют. 2022

День єднання

Учні та вчителі гімназії 3 взяли участь у Всеукраїнському флешмобі. Ми сильні, бо ми єдині!!!
14 лют. 2022

День Святого Валентина

Традиційно, завдяки представникам магістрату, в гімназії у День святого Валентина працює святкова пошта та обладнана тематична фотозона.
3 лют. 2022

Дистанційка повертається!

03.02.22-09.02.22 - дистанційне навчання!
13 січ. 2022

Вступ до 5 класу на 2022-2023 н.р.

Інформація щодо проведення вступних іспитів до освітнього закладу у 2022 році
5 січ. 2022

Військові на передовій отримали обереги та малюнки від гімназистів

Напередодні Нового року учні гімназії долучилися до акції «Зроби подарунок військовослужбовцю». Багато листівок, малюнків та оберегів було відправлено на Схід України, щоб привітати воїнів, які перебувають у районі проведення Операції об’єднаних сил в Луганській області, з прийдешніми святами.
6 груд. 2021

Інтелектуальна онлайн-гра "Збройні сили України: історія та сучасність".

Учні гімназії брали участь в інтелектуальній онлайн-грі "Збройні сили України: історія та сучасність".
6 груд. 2021

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України, в рамках гімназійного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") відбулися командні змагання учнів зі стрільби.
29 лист. 2021

Новини стрілецького гуртка.

Сьогодні "прозвучав" перший "постріл" нового тиру у нашій гімназії.
22 лист. 2021

Військово-патриотична гра "Сокіл" (Джура)

Почався шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри "Сокіл" (Джура).