Наша гімназія

Ми в фейсбуці https://www.facebook.com/g3.dnipro/

Ми в instagram

- У  закладі освіти викладання ведеться українською мовою.

- В гімназії працюють чотири комп’ютерних кабінети.

- Починаючи з 5-го класу, учні працюють за гімназійними програмами. В окремих класах використовуються елементи програми «Росток».

- З метою більш глибокої підготовки учнів надаються додаткові години на поглиблене вивчення предметів: української мови, англійської мови, історії України, математики, інформатики.

Відкрито лабораторію  Interpipe Mechatronic Lab та  гурток з мехатроніки.

Гімназія №3 -  це:

• використання інформаційних технологій у викладанні математики та природничих дисциплін;

• впровадження елементів модульної технології у викладанні хімії;

• використання інтерактивної методики на уроках і позакласних заходах;

• база для проведення тренінгів та курсів з інформатики різних рівнів у межах підвищення кваліфікації педагогічних працівників району, міста.

Подлєснова Вероніка – призер  Міжнародного конкурсу наукових проєктів в Туреччині INSPO – 2021 (1- 2 травня 2021р.)

Команда-переможець ІІІ Всеукраїнської олімпіади з креативності -2021 в рамках освітньої програми Destination Іmagination Ukraine. Тренерка: Довгаль О.С

Учні гімназії щорічно стають призерами та переможцями районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів та довгострокових програм.

Лабораторія  Interpipe Mechatronic Lab у дії