Інформація для батьків

У В А Г А !!!

Зустріч

учнів з класними керівниками відбудеться

30 серпня 2021 року, понеділок.

на подвір’ї гімназії, центральний вхід

час

класи

1(5) – А,Б,В кл.

Списки учнів будуть оприлюднені в день зустрічі.

2(6) - А,Б,В кл.

3(7) – А,Б,В,Г кл.

4(8) – А,Б,В кл.

6(10) – А,Б,В кл.

вхід до гімназії зі сторони сш № 121

час

класи

5(9) – А,Б,В кл.

7(11) – А,Б,В кл.

УВАГА!

На 2021-2022 навчальний рік необхідно  надати довідку  учня

(№  086-1/0) про результати щорічного обов'язкового медичного

проф​ілактичного огляду.

Підстава: наказ МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682; лист Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2018 р.

Вищезазначена форма  (РУФЬЕ)  заповнюється сімейним лікарем медичного закладу для пред’явлення за місцем навчання.

Основи  безпеки життєдіяльності

Безпека життєдіяльності під час  канікул

На підставі листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської ради від 04.09.2018 р. за № 7/8-1919, з метою розвитку творчого та інтуїтивного мислення дітей та учнівської молоді, формування інформаційної компетентності  й інформаційної культури школярів,  у вільному доступі подані електронні підручники, рекомендовані МОН України, які пропонуються для використання в освітньому процесі. за посиланням

Шановні батьки та відвідувачі сайту!
З   15 жовтня 2015 року  благодійні внески фізичних осіб
перераховуються на рахунок

благодійної організації «Фонд Благодія»
ЄДРПОУ 40023814
р\р  UA 553052990000026009050274590,

В ПАТ КБ «Приватбанк».

ПРизначення:  благодійний внесок

тел. приймальної 0978929827

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків:

не залишайте дітей без нагляду!

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Бережіть себе та своїх близьких! При виникненні надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101»!

До уваги!
Відповідно до Закону України від 16 травня 2013 року № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», обмежено перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників у зазначених закладах у нічний час.

Даним законом доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 180-1: «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування», а також Закон України "Про охорону дитинства" статтею 20-1: «Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування».

Подробиці та закон

Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

Шановні жителі міста Дніпропетровськ!

З метою попередження пожеж і загибелі людей в житловому секторі, а також направлення громадян на правильний шлях до безпеки, співробітниками Дніпропетровського міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області надається перелік елементарних та важливих правил, дотримання яких забезпечить спокій та безтурботність у кожному житлі:

* не перевантажуйте електромережу, це може викликати до короткого замкнення;

* вимикайте електроприлади із мережі у час Вашої відсутності вдома;

* не допускайте паління в оселі, особливо в ліжку;

* ховайте сірники подалі від дітей, не дозволяйте гратись їм з вогнем;

* будьте обережні під час застосування свічок та відкритого вогню;

* не зберігайте горючі та легкозаймисті речовини поблизу відкритого вогню;

* стежте за побутовим газопостачанням, не залишайте ввімкненими газові плити;

* будьте обережні під час експлуатації газобалонного обладнання;

* не залишайте без нагляду їжу на плиті;

* при виявленні пожежі або ознак горіння у житловому будинку, необхідно негайно повідомити про це оперативно-рятувальну службу за телефоном "101" та вжити заходи з евакуації людей, гасіння пожежі й збереження матеріальних цінностей!

Суворе дотримання правил пожежної безпеки і своєчасне усунення протипожежних порушень – гарантія збереження житлового будинку, особистого майна, здоров’я та життя людини.

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

Про безпеку в інтернеті ваших дітей рекомендуємо подивитись на сторінці сайта "Безпека в Інтенеті