Вступ до гімназії

Відповідно до рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради  №227 від 04.02.2022 "Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 22.06.2021 №647 "Про закріплення теріторії обслуговування за комунальними закладами загальної середньої освіти Дніпровської міської ради" за КЗО "Гімназія №3" ДМР  теріторії обслуговування НЕ ЗАКРІПЛЕНО.

Інформацію про наявність вільних місць можна подивитися тут

Довідки за телефоном: (097)892-98-27,  секретар гімназії.

Щодо організації вступу учнів до закладу освіти

на наступний навчальний рік за конкурсом.

1. Прийом до  гімназії ведеться  за результатами вступних іспитів, які плануються на першу декаду червня наступного року (інформація розміщується додатково, орієнтовно у квітні):

математика (письмово, українською мовою)

диктант (українською мовою).

2. На вступні іспити необхідно принести з собою: простий олівець, лінійку, ручку, гумку.

3. По завершенню іспитів, діти, які пройшли відбірковий конкурс, одержують довідку  про можливість зарахування.

4. Зарахування до гімназії проводиться наказом директора після представлення особової справи учня та медичних  документів з попереднього місця навчання (обов’язково медична картка форма № 086-1/о, картка щеплень № 63)